MATERIAŁY FILMOWE

Święty Wincenty Pallotti – Zwiastun Przyszłości. Zapraszamy, by wsłuchać się w streszczenie ducha i charyzmatu Wincentego Pallottiego, założyciela Zjednoczenia i Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego – Księży i Braci Pallotynów, Sióstr Pallotynek oraz osób świeckich na drodze w Zjednoczeniu.

PARAFIA

Rekolekcje wielkopostne 2016 – ks. Jan Kędziora SAC

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej – cz. 1

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej – cz. 2

Już wkrótce czeka nas jedyne i niepowtarzalne wydarzenie w historii parafii. W roku jubileuszy: 25 – lecia powstania parafii i 20 – lecia przybycia Księży Pallotynów do Kutna na Dybów, kościół zostanie oddany na własność Bogu.

– Wierni przychodzą do Najwyższego, aby Ten zechciał uświęcić budowlę, która ma stać się Jego domem – mówi ks. proboszcz Ireneusz Chmielowski SAC – Przynoszą ze sobą trud pracy włożony w budowlę, swoje krople potu oraz zatroskanie o piękno świątyni.

Aktu uroczystej dedykacji dokona Ordynariusz Diecezji Łowickiej ks. bp Andrzej Franciszek Dziuba, w niedzielę 26 maja 2013 roku na Mszy Świętej o godz. 11.30.


Duchowym przygotowaniem do uroczystości dedykacji będą renowacje ubiegłorocznych Misji Świętych.

– To okazja do odnowy ubiegłorocznych misyjnych postanowień, to pogłębienie więzi z Chrystusem, to odnowienie swojej wiary. Tylko z pomocą Jezusa Chrystusa, jedynego Zbawiciela świata, możemy zmieniać oblicze ziemi, możemy stać się solą ziemi – zaprasza ks. proboszcz.

Kutnowska parafia na Dybowie wraz z internetową telewizją Odnowa (www.tvodnowa.org) i Fundacją Nowy Czas przgotowała klip – zaproszenie do udziału w uroczystościach. Zapraszamy do obejrzenia spotu i udziału w uroczystościach. 

Święto Eucharystii 2012r.

20 maja 2012 r. dzieci z parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kutnie-Dybowie, z rąk proboszcza ks. Ireneusza Chmielowskiego SAC, poraz pierwszy przyjęły do swojego serca Pana Jezusa.
Do tego wielkiego wydarzenia przygotowywały się przez rok.
Reportaż z uroczystości pierwszokomunijnych.

20 maja 2012 r. dzieci z parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kutnie-Dybowie, z rąk proboszcza ks. Ireneusza Chmielowskiego SAC, poraz pierwszy przyjęły do swojego serca Pana Jezusa. Do tego wielkiego wydarzenia przygotowywały się przez rok.

Klip przedstawia fragmenty z prób pierwszokomunijnych.

PrZYJACIELE OBLUBIEŃCA

Dlaczego warto odnowić swoją wiarę?
Co zmienić się może w naszym życiu, kiedy uwierzymy w Jezusa?

Dlaczego warto wziąć udział w Seminarium Odnowy Wiary?

– Na pytania odpowiadają uczestnicy Seminarium w Pallotyńskiej Parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kutnie-Dybowie.

Śpiewajmy Mu – w wykonaniu
diakonii muzycznej Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca 
przy Parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych 
Księża – Pallotyni, Kutno – Dybów

W Tobie jest światło – w wykonaniu 
diakonii muzycznej Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca 
przy Parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych 
Księża – Pallotyni, Kutno – Dybów