UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 21.05.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 – wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie! Razem ze Wspólnotą Przyjaciół Oblubieńca serdecznie zapraszamy!
 2. Dziś także po Mszy św. o godz. 16.00 – spotkanie kandydatów do bierzmowania. Próby do bierzmowania rozpoczną się od wtorku po Mszy św. o godz. 18.00.
 3. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa majowe, odprawiane w naszym kościele pół godziny przed Mszą św. wieczorną. Zachęcamy także do modlitwy litanią loretańską przy kapliczkach lub krzyżach przydrożnych naszej parafii. Modlitwa przy kapliczce na rogu Sadowej i Wiosennej na Dybowie jest codziennie o godz. 19.00. Zapraszamy!
 4. Dzieci, które wczoraj w naszym kościele przystąpiły do I Komunii Świętej zapraszamy na „biały tydzień”, który potrwa do piątku.
 5. W środę (24 V) – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych i patronki naszej parafii. Odpust ku Jej czci będzie w najbliższą niedzielę!
 6. Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, którą odprawiamy w naszym kościele podczas nabożeństwa majowego.
 7. W piątek (26 V) – DZIEŃ MATKI !
 8. W sobotę (27 V) – Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów. W tym dniu po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na modlitewne czuwanie w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie to przygotowuje Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca.
 9. Za tydzień (28 V) Uroczystość Zesłania Ducha Świętego połączona z odpustem parafialnym.
 10. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy wszystkich na maryjny koncert – uwielbienie w naszym kościele w wykonaniu uczniów II Liceum im. Jana Kasprowicza w Kutnie!
 11. Przypominamy wiernym o obowiązku przystąpienia do wielkanocnej spowiedzi i Komunii św.
 12. Wciąż przyjmujemy wypominki roczne. Karteczki z wypisanymi czytelnie imionami zmarłych można przynosić do zakrystii. Za wszystkie ofiary złożone na wypominki serdeczne Bóg zapłać!
 13. Zachęcamy do modlitwy o pokój na Ukrainie, za naszą Ojczyznę i parafię!
 1. W minionym tygodniu do wieczności przeszedł z naszej parafii: + Andrzej Grędziak (lat 64). Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
 2. Niech Boże Błogosławieństwo pozwoli nam doświadczyć bliskości Zmartwychwstałego Pana i Jego miłosierdzia!