Ogłoszenia parafialne z V Niedzieli Zmartwychwstania - 19.05.2019 r.

 

1.    Dziś na Mszy Świętej o godz. 12.00 Uroczystość I Komunii Świętej. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.Jutrorozpoczyna się „biały tydzień”. Dzieci przychodzą z rodzicami na Mszę Świętą o godz. 18.00. 

2.    Przez cały miesiąc maj nabożeństwa majowedla wszystkich w dni powszednieo godz. 17.30,aw niedzielę o 15.30. Nabożeństwa przy figurze Matki Bożejna Dybowie o godz. 19.30

3.    Rocznica I Komunii św.odbędzie się w pierwszą niedzielę czerwca, czyli 2 VI b.r.

4.    W najbliższą środę 22 V b.r. przypada 15. rocznica konsekracji biskupiej i ingresu Pasterza naszej diecezji bpa Andrzeja Dziuby. W tym dniu pamiętajmy o Biskupie Ordynariuszu w naszych modlitwach. 

5.    25 V b.r. odbędzie się w sanktuarium MB Pocieszenia w Rawie Mazowieckiej 
VI Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet. Hasło pielgrzymki brzmi „Strażniczki życia”. Szczegóły pielgrzymki na stronie internetowej www.lowicz.gosc.pl

6.    W piątek 24 V - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych, Patronki naszej parafii

7.    W przyszłą niedzielę odpust parafialny. Główna Msza Święta połączona z procesją wokół kościoła będzie o godz. 12.00. Odpust parafialny będzie połączony z festynem parafialnym z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Zabawa dla dzieci i ich rodzin odbędzie się przy plebani w godzinach od 14.00 do 16.00. Szukamy sponsorów nagród dla dzieci, które będą brały udział w różnych konkurencjach sportowych (i nie tylko). Dzisiaj prowadzimy zbiórkę ofiar do puszek na organizację Dnia Dziecka. Nasze kochane Panie bardzo prosimy o przygotowanie wspaniałych ciast dla dzieci. W tym dniu przypada także 6. rocznica konsekracji naszego kościoła. Po Mszy św. o godz. 16.00 - koncert Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiegodedykowany naszym wspaniałym Mamom!

8.     Potrzebujemy na Festyn Rodzinny ciasta, które można zgłaszać u p. Małgorzaty tel. 662 280 317 lub p. Ewy tel. 785 097 652.

9.    Mszą Świętą o godz. 6.00 3 czerwca br. w kościele Sióstr Bernardynek w Łowiczu, rozpocznie się 364. Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy u Sióstr Bernardynek w Łowiczu oraz na szlaku pielgrzymim.

10.22 VI odbędzie się III Męskie Oblężenie Jasnej Góry. Celem spotkania jest odnowa oraz umocnienie życia duchowego mężczyzn. Program na plakacie i ulotkach.

11.Jest do nabycia nowy numer gazetki parafialnej „Parafialny SMS”.  

 

Zapowiedzi przedślubne:

 

Piotr Borkowski, kawaler z parafii Nowe

Natalia Ambroziewicz- Borkowska, parafia tutejszazapowiedź I

Piotr Wojego, kawaler z naszej parafii

 Katarzyna Kowalewska, panna z parafii Zduny, zapowiedź I

Daniel Kopczyński, kawaler z parafii MB Zwycięskiej w Toruniu 

Natalia Szydłowska, panna z naszej tutejszej, zapowiedź I

 

pallotynikutno.pl

 

TOP