Czas chwały

Czas chwałyCzas Chwały w całości zorientowany jest na Jezusa. Chcemy w jedności zgromadzić się, by z mocą i entuzjazmem uczcić Jego potęgę – ponad podziałami i wbrew okolicznościom. Jesteśmy głęboko przekonani, że ten czas będzie dla wielu z nas absolutnie przełomowy stając się początkiem wielkich znaków i długo wytęsknionych zmian.

Dlaczego starcy w zachwycie rzucają swe korony przed Bożym tronem? Co takiego widzą święci i aniołowie, że kłaniają się przed Nim z przejęciem? Bóg godzien jest wszelkiej chwały! Świadome tego całe stworzenie nieustannie napełnia Niebo wołaniem „święty”. Wszystko, co istnieje, w pełnej ekspresji tego, czym jest chwali Najwyższego. Pragniemy włączyć się w to świętowanie i wspólnie oddać Bogu chwałę...

Atmosfera chwały jest atmosferą samego Nieba – przestrzeni, w której niedozwolona jest żadna choroba, depresja czy braki. Uzdrowienie i pełnia błogosławieństwa są naturalną konsekwencją przebywania między nami Bożej chwały. To rzeczywistość wielopoziomowa, w której Bóg za każdym razem zabiera nas wyżej i prowadzi dalej - nadszedł czas, by przeskoczyć z chwały do chwały i poznać Boga bardziej i jeszcze mocniej doświadczyć Jego Miłości!

Czas Chwały – eksplozja uzdrowienia
30 kwietnia 2016 r. (sobota)
w Arenie Ursynów - Warszawa, ul. Pileckiego 122
w godz. 9.00-21.00.

Wystąpią: m. in.
Maria Vadia - USA, świecka misjonarka, założycielka fundacji Chwała Boża
Armia Dzieci - Lublin, wielopokoleniowa wspólnota ewangelizacyjno-uwielbieniowa

Wydarzenie wpisuje się w wysiłki ewangelizacyjne i ekumeniczne.

Szczegóły i rejestracja na - http://czaschwaly.pl/

TOP